logo

Mládež v Polici jsme znovuzrodili v létě 2011. Na první trénink mladší přípravky přišlo 10 dětí. První rok jsme věnovali pouze tréninkům na podzim na hřišti, v zimě v místní školní tělocvičně a na jaře opět na našem krásném trávníku.
Druhý rok jsme již začali hrát okresní soutěž, kde jsme po většinu času tahali za kratší konec, ale postupem času přicházeli nový kluci a sem tam se nám podařilo i zvítězit. Počet dětí se zvyšoval a tak v dalším roce jsme přihlásili dvě přípravky, také se mě podařil velký kousek v dnešní době a to, že jsem sehnal trenéry, kteří se o mladé fotbalisky chtějí starat a já jim děkuji a doufám, že je to baví a budou se společně se mnou podílet na dalším růstu budoucích reprezentantů.
K dnešnímu dni nám na tréninky přicházejí další a další a já tak přemýšlím koho oslovit, aby se přidal a dal ruku k dílu a pomohl hlavně s předpřípravkou, která se nám rozrůstá. Pokud dobře počítám, tak pokud by dorazili všichni, tak nás bude na tréninku i 60 nadějí a to, aby měl každý míč, jak by to u přípravek mělo být, tak to ani nejde, proto bych chtěl oslovit sponzory, kteří by měli zájem se jakoukoliv formou podílet na činnosti naší mládeže. (Co bychom uvítali? Bezpečné branky, míče velikost 3 a 4, dresy, trenky, stulpny – popřípadě vybavení pro trenéry)

© SPARTAK Police nad Metují, z.s. | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka