logo

Nepál nás přehrál.

neděle 26. dubna 2015
Police nad Metují – Nepolisy 1:3 (1:1)
http://www.khfot­bal.cz/soutez/de­tail/8796/

Začátek zápasu jsem nestihl, ale dle doslechu mohli hosté vést 3:0 a ne pouze 1:0. Hosté byli velice nebezpeční a jich rychlí přechod do útoku nám dělal starosti. Od 18 min. se však obrázek začal měnit a po individuální akci Patakiho a vyrovnávací brance jsme přebrali iniciativu a VYPRACOVALI SI DVĚ 100% gólové příležitosti, ale Jandík ani Pataki nedokázali branku vstřelit. Hosté měli také nebezpečné šance, které zmařil brankář Vlček a obrana.
Druhý poločas přinesl déšť a branky pouze v naší síti. První obrovskou šanci měl hostující hráč, který po rohovém kopu trefil metr před brankovou čarou spoluhráče a ten nás prakticky zachránil od jistého gólu. Hned z protiútoku šel Jandík mezi dva obránce, které obehrál, udělal kličku i brankáři, ale již nestačil usměrnit míč do branky. A bláznivou dvouminutovku završili hosté a po rychlém protiútoku nám vstřelil vedoucí branku. Otevřeli jsme hru a to byla voda na mlýn hostům, kteří nás převyšovali v rychlosti a po další naši standardní situaci a krátkém odvráceném centru přešli do bleskurychlého protiútoku a pečetily na 1:3.
Z mého pohledu dobrý soupeř i dobrý zápas, i když to tentokrát na body nestačilo, ale pokud se bude pokračovat v takovéto hře, body se dostaví. Již 30.4. od 17:00 hrajeme derby s Hronovem a přeji lepší koncovku!!! ještě bych chtěl pochválit fanoušky Nepolis!!!

Kamil Švorčík
bejvalej záložník

© SPARTAK Police nad Metují, z.s. | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka