logo

Na pouť vítězně v 1.A. třídě.

Tak to jsme si tedy všichni odfoukli!!!

Tak to jsme si tedy všichni odfoukli!!!

pondělí 14. srpna 2017
Police nad Metují – Dobruška 2:1 (2:1)
http://www.khfotbal.cz/…etail/18295/
 https://www.facebook.com/…Foto/photos/?…
Návrat do 1.A třídy se povedl za 3 body. Ze začátku byla Dobruška lepší, lépe se pohybovala a měla i první střely na naší branku. Dokonce nás zachránilo břevno. Pak jsme se osmělili i my a z nenápadné akce po centru

Semeráka a dobrém pohybu Bergmana se míč odráží k volnému Jandíkovi a ten pohodlně skóruje. Za chvilku již vedeme 2:0, Jandík uvolňuje Semeráka, který prchá obráncům hostí a placírem alá Tierry Henry skóruje. Pak nastřelujeme tyč, Pepa Klapkovský. Hosté snižují z rohového kopu přesně do kabin.


Druhý poločas máme ze začátku převahu a několik pološancí nedotáhneme do konce a hosté se snaží o vyrovnání. Nejblíže jsou vyrovnání těsně před koncem, když trefují opět břevno. Rychlé utkání, které muselo diváky bavit.Takhle nějak má vypadat pouť. Výborné koláče, řízek se salátem, cukrová vata a na závěr kvalitní a dramatické utkání se sladkou tečkou v podobě výhry!!!
Doufám, že na další utkání příjde opět početná návštěva, protože fotbal nahoru dolu ne moc svázaný taktikou se jistě musel líbit.

Kamil Švorčík
bejvalej záložník

© TJ SPARTAK Police nad Metují, z.s. | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka