logo

Broumov byl nad naše síly. Pepíno opět červená!!!

pondělí 13. listopadu 2017
Police nad Metují – Broumov 2:6 (2:2)
Utkání jsme začali strašně. Již v 5 minutě jsme prohrávali 2:0 po stejných akcích a centrech z křídla. Od 15 min. jsme lepší do konce poločasu, trefujeme břevno, tyč a Jandík dvakrát netrefuje hlavou branku. Přesto se nám podaří vyrovnat, ale ve výsledku to je málo.

Druhý poločas nastupujeme tak trochu bez energie, kterou jsme věnovali vyrovnání a hosté se dostávají do hry a vedou 3:2. Pak si necháme dát červenou kartu a je to opět Pepíno, ale tentokrát ne Martinec, který byl v derby často vylučován, ale Pepíno Klapkovský. Od té chvíle se na hru již moc nesoustředíme a podléháme tomu a ještě 3× inkasujeme. Prohráváme první set 2:6. A nejen to, že nás porazili, ale ještě vedoucímu mužstva a předsedovi vymazali komentář.

Jak jsem to viděl já? Škoda začátku, ale pak do konce poločasu perfektní hra!!! Druhá půle bez fyzičky na těžkém terénu. Nevadí, příjde další utkání.

Co se týká rozhodčí? Hodně diskutované téma. Já osobně bych byl raději, pokud se chce věnovat rozhodování zápasu, tak ať raději jde na lajnu. Pepíno dostal druhou žlutou za zakopnutí správně (5 min. před tím hráč Broumova Willke ji měl dostat taky, to asi velmi popudilo přítomné), ale hodnotil bych první zákrok, za který dostal žlutou kartu, to bych já takto neohodnotil.