logo

Dopis na OFS Náchod - Pokuta 1000 Kč!!!

pátek 20. dubna 2018
Zdravím vážení pánové z OFS Náchod,

Tak jsem se zase tak trochu no docela dost rozčílil ohledně té pokuty a byla to tak říkajíc asi poslední kapka.
Našemu klubu byla vyměřena za neúčast reprezentantů okresu pokuta ve výši 1000 Kč.
(POKUTA OD OFS NÁCHOD – Sp. Police nad Metují – pokuta 1000 Kč za neúčast nominovaných hráčů (Zemek, Danihel) k utkání reprezentace OFS Náchod (čl. 36 RS OFS Náchod). Pokuta bude připsána na sběrný účet klubu.)

Za to může klub, že se nedostavili hráči na kemp pořádaný OFS Náchod (trénink, zápas)? Chybu bych spíše v tomto případě viděl na straně OFS Náchod.


1/ Termínová kolize – tréninkový kemp U12 ve čtvrtek 12.4. od 17:00 – 18:30 a ve stejném termínu tedy 12.4. 17:00 utkání okresního přeboru mladších žáků číslo
2017523F1A1203 Broumov „B“ – Police nad Metují, za který oba hráči nastupují

Trochu nešťastné nemyslíte? Kluci reprezentovali pouze NÁŠ oddíl v Broumově. (Možná máte někde v řádech, že reprezentace OFS je nadřazené – nestudoval jsem a ani nebudu!)
2/ Náš klub nemá až tolik hráčů, aby v den utkání je posílal reprezentovat OFS Náchod.
3/ Jedna maminka nominovaného syna omlouvala těsně před utkáním a pan trenér na ní nebyl zrovna moc přívětivý.
4/ Následek – tak ukážeme moc a nadělíme Polici nad Metují pokutu.Jinak je to přesně tak, jak jsem Vám již jednou psal nebo s Vámi o tom hovořil telefonicky a na moje slova bohužel došlo. Chtěl jsem po Vás, aby trenéři výběrů komunikovali a zasílali email přesně na konkrétní rodiče reprezentantů, a aby náhodou nedošlo ke kolizi termínů, zrušení kempů, ale to bylo již na začátku soutěžního ročníku, když po nás chcete talenty a pak nás za jejich neúčast pokutujete. Přesně toho jsem se obával.
Je to pro kluky jistě prospěšné a já to schvaluji, když mohou okres reprezentovat, vím také, že jsou s tím spojeny starosti, které musíte řešit. Také jsem hrál za okres a byl to pro mě pěkný zážitek, ale vše je o komunikaci a logistice.

Moje rozhodnutí zní asi následovně. K dnešnímu dni Vás chci požádat, aby jste si můj email, a mé telefonní číslo vymazali z databáze a nezasílali mě žádné emaily ohledně tréninkových kempů OFS Náchod a tyto přeposílali přímo na rodiče nominovaných. Pak třeba nebude docházet k tomu, že rodiče dorazí na kemp, který byl zrušen z důvodu nepřízně počasí, protože nikdo z klubu není na emailu nebo telefonu nebo zapomene a nepředá informaci dál, jak se nám již v minulosti stalo.„Původně jsem to chtěl rozšířit, že skončím s fotbalem na všech úrovních úplně, ale nemohu to našemu oddílu udělat a zůstanu tak trochu nápomocen v některých věcech. “Žádám o zrušení pokuty. (Asi na to je jistě nějaká směrnice musí se uhradit nějaký poplatek, jak se má žádat oficiálně o prominutí trestu, ale to věčné papírování mě už vůbec nebaví.)

Děkuji za bývalou spolupráci v této oblasti, uložené pokuty, jak od OFS Náchod, tak od KFS Hradec Králové (kam jsem mimochodem ze stejného důvodu – nesouhlas s pokutami neodjel převzít cenu FAIR PLAY, která mi byla v minulosti udělena)

Kamil Švorčík
bejvalej záložník

© TJ SPARTAK Police nad Metují, z.s. | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka