logo

A zase ty penalty.

pondělí 24. září 2018
Trutnov B – Police nad Metují 1:1 (0:1)
https://www.khfotbal.cz/…etail/22221/
První poločas vyrovnaný, domácí lépe kombinovali a měli dvě dobré příležotisti, jednu po naší chybě a druhou si vypracovali po křídle. Na naší straně to bylo podobné, po podklouznutí stopera trefujeme tyč. Druhou šanci již využíváme.

Druhá půlka byla po většinu v naší režii, ale paradoxně ji prohráváme. Střelou z dálky domácí vyrovnali a naše šance pochytali golmani domácích a jednu zastavila opět branková konstrukce. Domácí byli také pár centimetrů od druhého gólu, míč se od břevna odrazil do země, ale naštěstí před brankovou čáru. Remízá spíš pro nás ztráta.
Na penaltách se vystřídali všichni hráči v poli a domácí byli o jednoho střelce lepší.

Z mého pohledu byl zápas zajímavý, hlavně druhý poločas. Přesto bych chtěl našim borcům vytknout dvě věci. Felixovi jeho včerejší spíše nezájem, nastavil si u mě měřítko výkonnosti vysoko a bude to mít nyní u mě těžké, protože vím co dokáže a druhá věc ROHY!!! Tak perfektně zahrané rohy do malého vápna, jak je kopal včera Tomáš Mucha a nedat z toho branku, tak to je umění. Malé vápno bylo moje území, z větší dálky jsem moc gólů nedal, včera bych dal snad hattrick.
Jedna pochvala pro Láďu Kudláčka za obranou činnost.
Další pochvalu ještě zaslouží místní hlasatel pan Honza Jebavý a jeho BRAVŮRA.

Kamil Švorčík
bejvalej záložník

Fans

Fans

© TJ SPARTAK Police nad Metují, z.s. | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka