logo

Mladší žáci

sobota 29. září 2018
Teplice nad Metují – Police nad Metují 5:1

Opět neúspěch. Bez nasazení, bojovnosti a chuti po vítězství nemůžeme získat nějaké body. Další zápas nás čeká už ve čtvrtek. tak doufám, že si zvedneme náladu získáním tří bodů.

Dnes jsme vstoupili aktivně do zápasu a první příležitost jsme měli mi, ale Kollerta vychytal domácí gólman. Pak přišla 9. minuta, chyba našeho brankáře a prohráváme 1:0. Po dalším špatném důrazu u naší brány inkasujeme druhý gól. Do poločasu snižujeme Jirmanem na 2:1. Druhý poločas jsme byli opět pomalejší a do šancí jsme se moc nedostávali. Pak nám 3 krát unikl středem hřiště jeden hráč a dal tři góly. Naši kluci se ho asi zalekli, protože jsme se k němu otáčeli zády a uhýbali jsme se mu, toho se musíme do příště vyvarovat a hrát důrazněji před svou bránou. Ve čtvrtek doufám, že uvidím od kluků větší nasazení, běhaní, bojovnost a chuť získat už konečně další body.