logo

Starší přípravka Želvy

neděle 30. září 2018
Želvy – Hronov 4:5 (Fatka, Kollert S., Friml S., Tauc)
Z deseti 100% šancí jsme proměnili jen čtyři, proto body zůstali Hronovu. Pěkný kombinační fotbal z obou stran se musel divákům líbit.

Želvy – Nové Město n. M. 2:4 (Kollert S., Kiezler P.)
I když jsme vyhráli první poločas, nemáme po konci utkaní ani bod. Druhý poločas převládali na hřišti hádky a díky tomu jsme druhou půli i celý zápas zaslouženě prohráli.

Želvy – Babí 13:0 (Fatka 4, Kollert S. 3, Peška 2, Tauc, Friml S., Friml Š., Kiezler P.)
Před posledním zápasem jsme si s kluky promluvili a bylo to znát. Do zápasu jsme vlítli s chutí a po krásných kombinacích jsme dávali góly.
Kluky chválím za první a poslední zápas.
Další kolo Šneci i Želvy odehrají na domácí půdě v neděli 7.10.2018 od 9:00, přijďte kluky podpořit. Dojde i na derby Želvy : Šneci.