logo

Hattrick Ondry Jirmana

pondělí 8. října 2018
Spartak Police – Hronov/Náchod 7:2 (O. Jirman 3, V. Švorčík 2, M. Prouza, S. Kollert)

Ve čtvrtek mladší žáci odehráli jedno z povedených utkání. Před zápasová promluva v kabině klukům pomohla. Do utkání jsme vstoupili dobře a hned v 7. minutě po rohu hlavičkou zakončuje Prouza. Další gól na sebe dlouho nenechal čekat a ve 12 minutě další zásah přidává dobře hrající Jirman. Pak jsme ale upustili od tempa a nechali soupeře vyrovnat na 2:2. Uklidnění přišlo po krásném centru Jirmana, který našel nejmenšího hráče na hřišti Sébu Kollerta, který všechny přeskočil :-) a hlavou uklidil míč do branky. Do poločasu ještě přidáváme dva góly, když se trefují Jirman a Švorčík. Druhý poločas už se hrál v poklidu, kde jsme dali ještě dva góly. V 54.minutě završil svůj hattrick Jirman a svojí druhou branku dal také Švorčík. Doufám že si kluci zlepšený výkon pamatují a zopakují ho v sobotu na Babí.