logo

Drama až do konce. Pro diváky výborné, pro trenéry horší...

neděle 21. října 2018
Police nad Metují – Týniště nad Orlicí 5:4 (3:1)
Tak máme za sebou další divoký zápas. Vedeme 3:0 a ještě nedáme jasnou šanci a přichází uspokojení.

Hosté do poločasu snižují. Druhý poločas opět pokračujeme v bohorovném výkonu a hosté trestají a po našich chybách vyrovnávají. Všichni domácí věří, že stejně vyhrajeme a to se naplňuje a jdeme opět do vedení. Nejsme poučeni a hosté opět dotahují.
Pak to přichází nám se už moc nedaří, Týniště po centru ze strany trefuje tyč a my z následného protiútoku v 90 min. střílíme vítěznou branku.

Pochvalu zaslouží všichni diváci, že nikoho nepostihla nějaká srdeční příhoda, při takovém vývoji skóre. Kluci pozor do hry se vám vkrádá pohoda a nám se nemůže ni stát a na to bych chtěl před derby upozornit!!! Broumov si již v komentáři hledá alibi, moc na to nedejte a v neděli doufám ve zlepšený výkon, hlavně v obranné činnosti.

Závěrem, kdo nezná z minulosti příhodu Týniště, tak se stavte, rád odvyprávím, ale těch již moc nebude. :o))