Mladší žáci

pondělí 22. října 2018
V. Poříčí – Police 5:1
(Zemek Jarda)

K dalšímu zápasu jsme zajeli do Poříčí. Soupeř na nás nastoupil ve velkém stylu a ve 4. minutě už prohráváme 2:0.

Dnes kluky pochválit nemůžu, celý zápas byl od nich vlažný a vysokému, běhavému stylu soupeře nestíhaly. Chodící fotbal na prvního, dosud neporaženého určitě stačit nemohl. Další gól dostáváme po špatném odkopu našeho obránce, který namazal přímo soupeři před bránu a ten se nemýlil. V 26. minutě zahráváme přímý kop. Kopu se ujme Jarda a z půlky hřiště dává náš jediný gól v zápase. Gól kluky nepovzbudil a pokračujeme ve vlažném tempu a do poločasu dostáváme ještě 4 gól. Druhý poločas začínáme ještě hůř než první. Rozehráváme druhý poločas, ale náš obránce ztrácí balón a dostáváme po 10 vteřinách 5 gól. Zbytek druhého poločas si soupeř už pohlídal. Za zmínku stojí jen krásná individuální akce Zemka, který z půlky přešel až k brance soupeře, kde krásnou nahrávkou našel před bránou volného Kollerta, který svoji šanci nedává když ho vychytá brankář.
Další zápas hrajeme v sobotu v 10:00 na domácí půdě proti Radvanicím.