logo

Mladší žáci

úterý 30. října 2018
Police – Radvanice 2:2 (2.3 n.p.)

V sobotu jsme podruhé na podzim sehráli zápas proti Radvanicím. V prvním případě jsme prohráli, teď jsme vybojovali bod.

Před zápasem mi Matěj Danihel řekl, že dá v zápase dva góly a slib také splnil :-).
Když svou první branku dal v 16.minutě po nahrávce Zemka pěknou střelou z poza vápna. První poločas je vyrovnaný, který ale vyhráváme 1:0. Druhý poločas nás opustil Zemek a Švorčík (jeli za starší žáky), díky tomu se nám nedaří tolik kontrolovat balón na svých kopačkách.
A vyrovnání přichází v 35. minutě. Kluci ale nezalezli a svůj druhý gól 36. minutě dává Danihel. Jenže jsme opět udělali chybu na středu hřiště a soupeř v 43. minutě srovnává na konečných 2:2.
Přesto mohli zůstat všechny body doma, ale svoji 100% šanci v poslední minutě neproměňuje Hornych, když se úplně sám ocitnul před bránou a zakončil přímo doprostřed brány, kde stál gólman.
Na řadu přicházejí pokutové kopy, které opět prohráváme a druhý bod si odváží soupeř. Remíza byla asi spravedlivá.
Hned po penaltách jsem byl napomenut, že jsem na penalty nedal nejlepšího exekutora pokutových kopů. :-)