Vítězství v Poříčí

Radost...,

Radost...,

čtvrtek 2. května 2019
https://www.khfotbal.cz/…etail/23070/ Ten zápas měl hodně napovědět a tak se taky stalo! Věděli jsme, že to bude těžký zápas a o to cennější jsou tři body které vezeme domů. Diváci (především z Police) vytvořili parádní atmosféru a i zápas samotný se musel moc líbit!

Domáci v zimě přivedli několik kvalitních hráčů s cílem soutěž zachránit a i pro příští rok si uchovat příslušnost v 1.A. třídě. Mají sympatický tým, snad se jim to povede. Ale zpět k zápasu. Že nebudou domácí lehkým soupeřem ba naopak se potvrdilo od úvodních minut. Hráči vedení zkušeným Jirkou Kunešem neměli opticky navrh, ale jejich brejky vypadali hodně nebezpečně! Útočné duo Son, Hlava má velkou kvalitu a bude hrozbou pro všechny obrany. Pan Hurdálek píše ve svém komentáři, že domácí byli v prvním poločase lepším mužstvem. Já bych si dovolil nesouhlasit. Šance měli obě mužstva, ale přeci jen o chloupek víc jich měli dle mého názoru naši borci. Fotbal se hraje na branky, to je známá věc a v první půli žádná nepadla a tak se zkrátka šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0. V druhé půli ještě domácí přečkali se štěstím prvních 15 minut, ale pak už jsme udeřili. A jak to tak bývá, nebyla to žádná vypracovaná akce, ale spíš chyba v obraně domácích. Pepi se parádně trefil, vedeme 1:0. Po vstřelené brance bylo na hřišti už jen jedno mužstvo, najednou se začalo dařit a tak jsme přidali ještě dvě branky (Pepi, Felix) a z Poříčí odvážíme tři body! Nechci hodnotit jednotlivé výkony, i když by si to někteří jistě zasloužili. Ale mužstvo prostě makalo jako jeden muž a výsledek se dostavil! Snad jen jedna zmínka. V zimě k nám právě z Poříčí přestoupil Sako. Snad měl včera radost, osobně mu to moc přeju!

Co nás čeká dál? Našlapaný program pokračuje.. Sobota, středa, neděle. V sobotu hrajeme v Novém Městě. Další derby, další těžký zápas. Opět v sázce tři body. Snad nám bude přát štěstí, snad se bude dařit… Uvidíme už v sobotu podvečer.

Chválit fanclub je asi zbytečné, kdo byl v Poříčí pochopí. Ale přesto! Díky Vám, smekám před všemi. Jdeme do toho, spolu jsme silnější! #dyckySpartak