logo

Tři body z Nové Města pod Vodou

Deštivo, ale přesto společně

neděle 5. května 2019
https://www.khfotbal.cz/…etail/23232/ Zápas spíše připomínal vodní pólo. Utkání zkrátka ovlivnilo deštivé počasí a tak vypadal i průběh utkání. Druhý poločas se dohrával jen z povinnosti.

Již druhý týden nás trápí marodka. Tentokrát jsme kromě již zraněných (Jaroš, Hejnyš, Šolc) přišli o trojici Čermák, Hauschke, Vacho. To jsou ztráty které nedokážeme nahradit a přináší to velké komplikace. Zápas podle toho začal, náš bývalý hráč Nožka si naběhl na přední tyč a potvrdil pověst kanonýra. Prohrávame 0:1. Start a hra ala “Nový Hradec”.. Naštěstí jsme brzy dokázali odpovědět, trpělivou hrou jsme si začali vytvářet tlak a přišli i šance. A nakonec i branky. Končí poločas a my už vedeme 4:1. Když se postupně trefili Kavis, Felix, Musa a konečně i kanonýr Muchis! Druhý poločas jsem v poklidu, někdy až lehkovázně dohráli vědomi si svého náskoku. Domácí dokázali pouze snížit až v samotném závěru, když na konečných 4:2 skóroval po rohu a nacvičeném signálu Zdeněk Lanta. Pochvala pro všechny co nastoupili. Makalo se, vyhráli jsme, jedeme dál. Není to teď lehké (ale to nemá žádné mužstvo)..bohužel se ukazuje, že dlouhodobě chybí “B” mužstvo a tak zkrátka není kde brát.. Poděkováni Kůčovi, za to že to odchytal a ještě k tomu jak to odchytal!! Kluk co je prakticky sponzorem klubu si bez přemlouvání odskočí ze své firmy a vychytá 3 body!! Respekt!

Ještě jedna osobní pochvala a to pro Kavise, zlepšuje se zápas od zápasu, maká a i když (dobrý) balon dostane jen zřídka, je schopný vždycky něco vymyslet. Jen tak dál!

Fanoušci!!! Co napsat abychom se neopakovali? Počasí, že by si psa nevyhnal a my máme na stadionu kde není ani metr kryté tribuny fanclub v plné zbroji! Díky moc!!!

Ve středu nás čeká Lokáda (všichni známe její sílu), nevím jak to dáme dohromady (nemáme potvrzeno ani 11 hráčů!!) Snad padneme alespoň po boji! (Cokoliv jiného by byl zázrak)
Bude to velmi tvrdé (nic jiného nám nezbývá) na nerovném, podmáčeném terénu… Bude to o nohy, ale bojovat budem. To můźu slíbit..

Fanoušci nezapomeňte, výkop 17.30hod! Budeme Vás potřebovat! Spolu jsme silnější!