Cenné body, Lokáda poražena!

Děkovačka po zápase...

čtvrtek 9. května 2019
https://www.khfotbal.cz/…etail/23063/ Čekali jsme bitvu, čekali jsme válku…nakonec z toho byla jen obyčejná “venkovská strkanice;)”…

Hosté přijeli vypráskaní jak ohňostroj po půlnoci. Nakonec měli větší, mnohem větší problém se sestavou než my a na úrovni utkání to mělo bohužel vliv. 4.min šance hostů, kterou stále ještě nedoléčený Sako s přehledem lapil a to bylo ze strany soupeře vše. Bohužel, poté se již prakticky nedostali za svojí útočnou polovinu.. Po několika našich šancích běží 15.min, balon si přebírá na hranici velkého vápna Láďa Kudláček a v poklidu obstřeluje jinak výborně chytajícího Menšla v bráně hostů. Přicházejí i další šance, bohužel bez využití. Ve stejném duchu začíná i druhý poločas, hosté se bráni a my dlouho neproměnujeme i ty nejvyloženější šance. Klid tak trefí až paradním volejem Janďas tři minuty před koncem řádné hrací doby, 2:0. Utkání končí, porážíme Lokomotivu HK a bereme tři body. Co závěrem? Dlouho jsme se na tento zápas těšili, nakonec z toho máme takové rozporuplné pocity. Vlastně uplně jednoznačný průběh, super tři body, ale čekali jsme zážitek, reklamu na fotbal a to se bohužel nenaplnilo.. Mají to teď na Lokádě těžké, nezbývá mi, než soupeři popřát brzké uzdravení všech marodů. Snad pomůžou ještě bratři Drozdové a bude to zase ta stará dobrá Lokotka, postrach obran soupeřů.. Ať se daří.. V neděli opět doma, znovu v sázce tři body. Hostíme další tým z popředí soutěže, Bystřan Kunčice! Věříme ve tři body, těšíme se opět na skvěle diváky a hlavně na kvalitní kopanou. Spolu jsme silnější! #dyckySpartak