logo

Bystřan kousal, ale vítězství zůstalo v Polici

Oslava s fanoušky!

pondělí 13. května 2019
https://www.khfotbal.cz/…etail/23234/ Ono se řekne vyhráli jsme 6:2, pohoda, klídek.. Ale tak to rozhodně nebylo. Hosté z Kunčic dlouho byli více než vyrovnaní soupeři.

Dnešní utkání završilo dvojnásobný anglický týden a my jsme samozřejmě rádi, že i tentokrát jsme dokázali urvat tři body. Avšak pozor! Soupeř se prezentoval dobrým výkonem a v určitých fázích byl lepším mužstvem. Ale popořadě…

Začátek utkání byl v naši režii, trpělivou hrou si vytváříme šance a hned v desáté minutě si po našem centru do malého vápna sráží míč do vlastní sítě zkušený Petr Koza. Ujímáme se vedení a i nadále se kombinační hrou bavíme a přicházejí i šance. Další branka přichází v 36. min, Felix se po skvělé nahrávce v pokutovém území opře do balonu a přízemní střelou zvyšuje na 2:0. Pro mnohé “konec” utkání nikoliv však pro kluky z Kunčic! Těsně před přestávkou i hosté předvedou pěknou akci a na jejím konci je nejlepší hráč hostů Radim Faltus, 2:1. Branka do šatny jak z partesu!

Bohužel jsme se nepoučili a aby toho nebylo málo, po naší nedůslednosti se hned v první minutě poločasu druhého trefuje opět Radim a je vyrovnáno! Je zaděláno na drama..

V 61.min střídá hostující Matějka a musím objektivně uznat, že opravdu dostal loktem tak jak píše v komentáři pan Šulc. Koneckonců to později přiznal i Musa. Mám připojit omluvu a snad bude Jarda v pořádku!

Jestli to bylo rozhodující pro zbytek zápasu posoudit nedokážu, ale je pravda že jsme poté hráli a dávali branky už pouze my. Za zmínku stojí poslední branka Musy (viz. video), která zápas ukončila na konečných 6:2 pro Spartak!

Konečně budeme mít týden volna, snad se dá dokupy i Matěj Káva, který musel odstoupit kvůli bolestem v tříselní oblasti. Čeká nás Tyniště venku a tedy nic lehkého. Budeme bojovat a snad přívezeme nějaké ty body.

Pochvala věrným fanouškům a samozřejmě fanklubu! Počasí nic moc a přesto opět skvělá podpora! Děkujeme!