úterý 14. května 2019
Radvanice – Police 2:4
( Fatka Michal 2, Friml Samuel, vlastní)

Další kolo jsme zvládli v Radvanicích.
První poločas jsme měli územní převahu, ale podařilo se nám vstřelit pouze jeden gól po střele Michala. Vedení jsme neudrželi, když po chybě v obraně jsme dostali gól, a do šaten se odcházelo za stavu 1:1.

Druhý poločas byl vyrovnaný, přesto jsme si vytvořili šance. Dvakrát nastřelujeme tyč, dvě hlavičky míří těsně vedle.
Druhý gól si Radvanice nešťastně dávají sami po centru Michala Fatky.
Soupeř nesložil zbraně a pěknou kombinací vyrovnává.
Za stavu 2:2 běží na naší bránu osamocený hráč Radvanic. Jeho šanci zneškodňuje Vašek Valchař a tím nás podržel ve hře.
Pak už přicházejí naše dvě šance, které zakončíme gólem.
Po centru Michala na zadní tyč pohotově zakončuje Friml Samuel.
Čtvrtou branku dáváme po nahrávce z obrany na Sébu Kollerta, který se stahovačkou uvolňuje a posílá Michala samotného na bránu, který se nemýlí a upravuje výsledek na konečných 4:2 pro Polici.