sobota 25. května 2019
Teplice – Police 2:2 (3:2 n.p.) (Matěj Danihel, Friml Šimon)

Další utkání jsme za vydatného deště odehráli v Teplicích.
Neproměněné šance nás připravili o dva body.
První gól dostáváme po chybách ve středu hřiště, když projde nejvyšší hráč na hřišti a střílí. Váša jeho střelu vyráží k úplně osamocenému hráči Teplic, který chladnokrevně zakončuje.
Vyrovnat se nám podaří po krásné nahrávce Zemka na Danihela, který přízemní střelou k tyči vyrovnává.
Od 20. minuty jsme začali hrát nátlakovou hru a nutit soupeře jen k nakopávání. Vytváříme si mnoho šancí, ale zakončení nás dnes zklamalo.
Dvakrát sám před gólmanem stojí Samuel Friml, dvě šance si vytváří i Michal Fatka, ale brankář domácích vše pochytá.
Přichází posledních 30 vteřin do konce a po dlouhém nákopu domácích se nám nepodaří balón odkopnout, domácí vystřelí nepovedenou střelu, která nám zapadá do brány a poločas prohrajeme 2:1.

Druhý poločas začínáme tak jak jsme skončili první a jsme víc na balónu a soupeře pouštíme jen ojediněle do útoku.
Po chybě Jardy Zemka nás zachraňuje opět Váša a další šance našich přicházejí.
Vyrovnat se nám podaří Šimonem Frimlem, když se zasekávačkou krásně uvolňuje a prudkou střelou nedá brankáři domácích šanci.
Dnes jsme si mohli odvést i 3 body, ale další dvě tutové šance zahazuje Samuel Friml, Jirka Tauc nastřeluje břevno, Séba na dlouhou nohu ve skluzu trefuje gólmana.
Teplice si taky připravili par šancí, ale k jejich smůle střeli míří vedle. Na řadu přicházejí penalty, které prohráváme a tím pádem si odvážíme jen bod.
Dnes kluci odmakali zápas ve velikém tempu a v nasazení. Jen škoda neproměněných šancí.
Za dnešní výkon kluci zaslouží velikou pochvalu.

Ve čtvrtek doma přivítáme dalšího těžkého soupeře ze Skalice.