logo

Vládci Sudet to jsme my, to jsme my...

Je to tam!!!

Je to tam!!!

neděle 26. května 2019
https://www.khfotbal.cz/…etail/23411/ V deseti (po vyloučeni), ale s jedenáctým hráčem v podobě famózních diváků jsme derby zvládli. Porážíme Slovan, který si prakticky nevytvořil jedinou šanci. A tak nám stačila spolupráce z desáté minuty, šikovná (Ghanská) ulička Felixe a přesná trefa našeho snipera Pepi Klapkovského.

Spíše než utkání bych rád ohodnotil výkon více než šestiset diváků, kteří vytvořili neuvěřitelnou atmosféru a Polický fanklub je prostě boží!

První poločas byl vyrovnaný, my jsme však byli mnohem nebezpečnější v koncovce a do pro nás sporného vyloučeni bylo utkání v naši režii. A to jsme už v prvních dvaceti minutách museli sáhnout ke dvěma nuceným střídáním.. Na plac musel jak za starých časů i Jarda Čermák.

Po vyloučeni jsme v druhém poločase sáhli k údržbě výsledku a to se nám především kvalitním týmovým výkonem v pohodě podařilo. A i největší šanci jsme měli my po individuální akci šesnáctiletého Pavla France. Roste nám z něho fotbalista jako víno!

Máme další tři body, vyhráli jsme druhé derby ze tři posledních, na fotbal přišla rekordní návštěva a jsme prakticky tři body od postupu. Sakra to je paráda!

V sobotu jedeme do Upice, nějak to poskládáme a snad to už ukopeme!

#dyckySpartak #spolujsmesilnejsi #vladcisudet #kapesnickypos­letedoBroumova

Kamil Švorčík
bejvalej záložník

© SPARTAK Police nad Metují, z.s. | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka