logo

Obnovení Polického „Bé“ mužstva

úterý 11. června 2019
Po euforii našeho prvního mužstva se mohou lidé těšit na obnovení mužstva rezervního.

31.05. v 18:00 na hřišti byla uspořádána první schůze s modelovým utkáním, na kterou přišlo velké množství potencionálních hráčů. To napomohlo.

Proč jsme se rozhodli k tomuto kroku sáhnout?


Po znovu obnovení mládežnických kategorií, před cca 9 lety nám dorůstají kluci v dorosteneckém věku. Kluků není tolik, aby mohli hrát sami dorostenecké soutěže a spojovat se s někým z okolí, jsme nechtěli. Proto jsme se rozhodli obnovit „Béčko“, kde budou nastupovat kluci po boku starších hráčů.
Budeme hrát okresní soutěž, takzvanou pralesní ligu.

Béčko povede jako hlavní občas hrající manažer David Hauschke, vedoucí tréninkového úseku nehrající Libor Průša a občas na podzim hrající Kamil Švorčík jako koordinátor mladých.
Zde bych chtěl předejít zlým jazykům, neděláme to pro sebe, ale pro mladé!!!
Dále bych chtěl uvést všechny hráče, kteří se zúčastnili schůze nebo poslali vzkaz a mají zájem hrát fotbal za Polici nad Metují. Pokud má ještě někdo další zájem, budete vítáni a pokud jsem ještě na někoho zapomněl, tak se ozvěte.
Omladina:
Gavelek V., Čermák J. nml., Kriegler L., Kubeček V., Prouza D., Valchař T., Nosek R., Horák D.,
Střední vrstva:
Hauschke D., Reiman J., Průša L., Gavelek O., Kiezler P., Tér R., Kovář J., Scholz O., Pavlínek O., Hečko P.?, Kollert D.?, Jansa L.?, Pataki J.?
Bývalá úspěšná generace: :o)
Tauc J., Hauk P., Lorenc L., Švorčík K., Hlávka A., Čermák J. ml., Řezníček R., Steiner M., Entler M., Klimeš K. (pouze v Křinicích)+ širší kádr „Á“ mužstvaJak jste si mohli přečíst, tak hráčů na papíře je dost, nyní už bude pouze na každém z nás, jak se k tomu postavíme. Dopředu mohu potvrdit, jestli si někdo myslí, že to bude lehké hrát nejnižší třídu, tak já jeho optimismus nesdílím. Mladí hráči na sobě budou muset dost zapracovat, jak po fyzické stránce, tak po technické a starcům přeji hodně zdraví.

Tréninky budou probíhat společně s „Á“ mužstvem (vše bude na stránkách) věřím v hojnou účast, pouze některý prázdninový páteční podvečer bychom mohli sehrát nějaké to utkání společně popřípadě proti Troskám..to už je na nás…

V poslední řadě bych chtěl odpověď od hráčů s otazníkem, jak to vidí se svojí účastí.
 Děkuji

Kamil Švorčík
bejvalej záložník

© SPARTAK Police nad Metují, z.s. | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka