logo

Vyhráli jsme i v Roudnici

Děkovačka

Děkovačka

neděle 16. června 2019
https://www.khfotbal.cz/…etail/23437/ Už s vědomím jistého postupu a především titulu jsme odjížděli na horkou půdu do Roudnice. Utkání mělo svojí kvalitu a jsem rád, že i poslední zápas v sezóně jsme zvládli! Vítězství 3:2 má svojí hodnotu.

V utkání jsme nastoupili v hodně kombinované sestavě, kdo by ještě před rokem řekl. Že v záloze bude hrát prim šestnáctiletý Franc a ještě o rok mladší odchovanec Vilda Gavelek! A k nim jako špilmachr nestárnoucí Milan Heknyš, teda pardon Hejnyš, prostě Alfa;)! A nakonec všichni sehráli klíčovou roli ve vítězné brance, ale to později. Naopak několik borců základní sestavy se doslova vyhřívalo na lavičce;).. Jména jako Jaroš, Kudláček, Awuku a další začali pouze na lavičce, nebo lépe řečeno pod lavičkou;)!

Soupeř má mladé, perspektivní mužstvo a svojí rychlosti nám po celý zápas dělal problémy. Především klasická 10, autor obou branek svého mužstva má rychlé nohy.

Nicméně domácí po celý zápas jen dotahovali naše vedení, první poločas se jim to vždy povedlo. Ve druhém už vyrovnat nedokázali.

A teď už k vítězné brance, Alfa vybojoval míč ve středu pole. Našel volného Gavelka a ten přesným centrem hlavu Francika. Jeho hlavička neměla razanci, ale umístěná byla přesně a zapadla pod břevno domácího strážce svatyně!

Dnes nevyhralo lepší mužstvo, ale šťastnější…jenže tak to prostě někdy je. Už jen za ten fanklub jsme si to zasloužili. Díky všem co jeli fandit a budu se na Vás opět těšit v sezóně 2019/20 tentokrát v KP;)!

Místní divák nám v příštím roce věštil okamžitý pád do 1A třídy, já tomu nevěřím. Chtěl jsem se i preventivně o basičku vsadit, ale to už prý ne…tak nevím! Za sebe, pokud to tak bude klidně jí do Roudnice odvezu..

Po příjezdu domů jsme opěkali prasátko, vše bylo parádní než se nám hřiště změnilo v bazén:( a to je zas jiný příběh o mnoho smutnější.. Ale mi to zvládneme, protože #dyckySpartak a #spolujsmesilnejsi

P.S.- asi před měsícem nám někdo z Černilova na diskuzi vyjádřil podporu, bylo to fajn, potěšilo a jsem moc rád, že dnes mohu poslat zdravici do Černilova zase já! Hoši dobrá práce a příští rok opět spolu na jednom hřišti tentokrát v nejvyšší krajské soutěži! Gratulujeme k postupu!

Kamil Švorčík
bejvalej záložník

© SPARTAK Police nad Metují, z.s. | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka