logo

Nová sezóna začala jak stará skončila, výhrou

Radost po postupu

Radost po postupu

neděle 28. července 2019
https://www.khfotbal.cz/…etail/24588/ Pohárové utkání s kvalitním soupeřem bylo tou nejlepší přípravou pro nadcházející sezonu. Zenga s čistým kontem a osvědčení střelci zajistili postup do dalšího kola poháru hejtmana. V něm se utkáme se silným soupeřem z Kratonoh.

Utkání mělo poměrně slušnou úroveň a domácí především v prvním poločase předvedli dobrý, sympatický výkon. Jedinou branku zařídil kanonýr Mucha, další šance (především kapitán Klapkovský) zůstali nevyužitý a když ani domácí si nepřišli na spolehlivou legendu Podhajského odcházeli jsme do kabin v poločase s jednobrankovým náskokem.

Ve druhém poločase zlomil definitivně odpor domácích Matěj Káva. Po této brance bylo o vítězi utkání jasno a domácí už ani příliš nezlobili. Konečnou podobu výsledku dal Marek Jandík dorážkou po Klapkovského přímém kopu. Do utkání se dostali i hrací širšího kádru a bylo fajn po delší době vidět plnou lavičku.. Snad se nám budou vyhýbat zranění a bude tomu i nadále.

Na závěr bych pochválil návštěvu, bezmála třista diváků je skvělý počin. Je skvělé, že se chodí na Spartak v tak hojném počtu ať hrajeme kdekoliv. O mnohém to svědčí…

Poděkování Fanklubu, že i začátek sezóny nevynechali a měli jsme domácí prostředí! A taktéž Lokotce za fér zápas. Budeme jim držet palce, ať se daří!

O víkendu opět hrajeme a už nás čeká test z nejtěžších. Budeme se těšit.

#dyckyspartak

#malemestovel­kesrdce

Karel Švorčík
trenér

© SPARTAK Police nad Metují, z.s. | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka