logo

Modernizace hřiště a okolí

Tribuna

Tribuna

čtvrtek 1. srpna 2019
Rádi bychom Vám představili několik novinek, které se týkají našeho hřiště, stadionu…

Jak už jsme předsevzali nechceme zůstat pozadu ani v modernizaci našeho fotbalového stadionu a okolí. Dovolte, abych Vám představil několik novinek. Než si je postupně projdeme chtěl bych poděkovat sponzorům, bez kterých by realizace nebyla možná. Moc si jejich pomoci vážíme a doufám, že jim uděláme radost v podobě radosti našich mládežnických týmu a pokud možno co nejlepších výsledku našich mužů.

Nejvýraznější změnou na oko je osazení naší tribuny plastovými sedáky v počtu 129ks. Tribuna byla nově vybetonována, vymalována a osazena sedačkami. Na tribuně ještě umístíme znak Spartaku a počítáme i s nádobami na tříděný odpad.

Během několika týdnu byla také vybudována nová pergola v zázemí “Vražedného pobřeží “, ke které je několik nových stolů a lavic. Vznikl tak prostor pro případné pozápasové sezení a další akce Spartaku, samozřejmě muže a bude sloužit i pro soukromé účely.

Konečně se nám také podařilo zastřešit podium, které sousedí přímo s Vražedkem a podium dostalo i novou podlahu.

Byli zakoupeny nové sítě za bránu, opravili jsme lavice a v neposlední řadě se zapracovalo na kvalitě hrací plochy. Zde se chvilku zastavím. Po tom co se naše hřiště změnilo v rybník je až k neuvěření jak hřiště vypadá teď a všichni co pomohli, mohou být na co pyšní…

Závěrem bych se zmínil krátce o projektu, který bych rád zrealizoval. Vždy jsem měl přání vybudovat kvalitní zázemí na stávajícím místě kabin. Zázemí, které by sloužilo nejen fotbalistům, lyžařům, Spartaku, ale popřípadě i další sportovní veřejnosti v Polici. Projekt jsem minulý měsíc začal připravovat… Do budoucna to bude má priorita. Takový můj, (němčina k tomu má takové hezké slovo) TRAUM;)..

Nesmírně si Vážím všech kteří pomáhají, znovu se opakuji-sponzorů a taktéž podpory města.

P.S.- pár foteček bude možno zhlédnout na FB Spartaku..

#dyckyspartak

#malemestovel­kesrdce

#spolujsmesilnejsi

Kuba Kovář
sportovní ředitel

© SPARTAK Police nad Metují, z.s. | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka