Vítězství na všech frontách. Okresní derby pro Spartak

Děkovačka!

Děkovačka!

neděle 11. srpna 2019
https://www.khfotbal.cz/…etail/24598/ Červený Kostelec doma neprohrává, to jsme před utkáním věděli. O to cennější je naše dnešní výhra. Výhra naprosto zasloužená, celé utkali jsme byli lepším mužstvem! Jsem rád, že jsme začali výhrou dá nám to klid do práce. Už nyní bych chtěl všechny pozvat na nedělní poutově utkání… Náš zápas roku, pojďme kluky podpořit v rekordním počtu…

Již před utkáním bylo jasné, že budeme hrát vlastně před domácím publikem. Naše podpora fanoušků byla neuvěřitelná. Obsadili jsme prakticky celou tribunu a hlasivky fanklubu nás hnali dopředu.

Po pětiminutovém uťukáváni jsme převzali iniciativu a v desáté minutě to přišlo. Ztrátu domácích jsme ihned potrestali. Jára Jaroš vybojoval míč, na dvaadvaceti metrech ho předložil stále ještě šestnactiletému Francovi a ten vymetl pavučinu Středovi branky, 1:0. Parádní rána! Domácí se ihned snažili o odpověď, ale naráželi na připravenou obranu ve které hrál prim kapitán Jandík. Do poločasu se již nic nezměnilo a tak jdeme do kabin spokojeni.

Druhý poločas začal tlakem domácích. Zhruba 15min byli lepším mužstvem. Sportovně je potřeba přiznat, že měli i několik brankových možností. V naši brance ovšem jak bývá dobrým zvykem čaroval Vacho a několikrát nás podržel a hlavně míč za svá záda nepustil! Nedlouho po největší šanci domácích však předvedl svoji obrovskou fotbalovou kvalitu Ondra Havrda. Který se prosmíkl mezi dvěma obránci a našel přesným centrem Kavise. Ten tyhle situace řešit umí a jeho přesná hlavička znamenala už dvoubrankové vedení.

Po této brance se utkání již víceméně dohrávalo, domácí se snažili ovšem sílu na zvrat už V sobě nenašli. I když jim přišel na pomoc ze střídačky hrající trenér Petr Liška.

A tak si z Kostelce vezeme tři body. Domácí se s tím těžce smiřovali, ale sportovní kvalita byla tentokrát na naši straně.

Poděkování fanouškům, jste opravdu naším 12. hráčem! Moc si podpory od Vás vážíme! Tak a teď už se můžeme těšit na neděli a soupeře z Kostelce n.Orlicí.

P.s.- v minulém zápase jsme avizovali přestup Pavla France do Hradce. Přestup se zatím odkládá. Pavel se rozhodl zůstat pro tuto chvíli v Polici. Už dnes můžeme říct, že jsme moc rádi!