Pepíno!!!

Pepíno!!!

sobota 24. srpna 2019
https://www.khfotbal.cz/…etail/24615/ Fotbal někdy píše neuvěřitelné příběhy a jeden se dnes odehrál v Kratonohách. Těžko se to popisuje pro někoho kdo to v Polici nezná, ale nechybělo mnoho a nepřišli jsme před lety jen o Pášmika, ale i o kluka který dnes rozhodl. Pepino přišel o obratel má v sobě spoustu železa a zdravotně rozhodně není fit… Ale fotbal hrát vždycky uměl a to se nezapomíná…

Nemohu popisovat přesně zápas samotný, plnil jsem si povinnosti s bengem. Utkání jsme po očku sledovali jen na telefonu či televizi na Vražedku.

Bohužel jsme k utkání dorazili lehce řečeno trochu v chaosu. Vyšli jsme vstříc soupeři a utkání odehráli již od 14.00 hod. Nicméně ještě těsně před začátkem nás bylo jen jedenáct a dvanáctého Musu musel přivézt Luboš.

V chaosu začal i zápas, domácí byli více na balonu. Výborní byli především lehkonozí Kocourek a Ličman. Vzadu zkušený Filip Klapka a jak říká trefně Muchič to máš dvěstě ligovejch;)! První poločas byl v režii domácích a svojí převahu vyjádřili i brankově, když po hezké kombinaci přidal další, myslím již čtvrtou branku v KP David Ličman.

Druhý poločas však nabídl opačný pohled! Domácí nastoupili do druhého poločasu již bez Kocourka a naší hře to pomohlo a byli jsme lepším mužstvem. Srovnání jsme se však dočkali až v 77.minutě, přesně a parádně se trefil Felix, 1:1.

A pak už to je pohádka. V 85. minutě přišlo taktické střídání a třináctý hráč našeho celku…42letý Pepino se dostal na hřiště. (Ten nápad dostal Sako při rozcvičování.­.kopačky máš. Jo asi! … tak jdeš má lávku!)

88.minuta, Ondra Havrda vybojoval míč na středu hřiště a přesnou přihrávkou našel Pepínu. Ten se vynořil za zády Filipa Klapky a šel sám na brankáře Linharta, když už se zdálo, že je příliš blízko… Patrik roztáhl nohy a Pepiho levačka trefila přesně, 2:1.

Utkání končí a euforie je v Kratonohách i v Polici.

Poděkováni fanklubu, myslím, že tenhle výjezd si budou pamatovat! Jste úžasní!

P.S. – pro dnešek končím, jdu si hrát se sádrou a vymýšlet sochu, mám jeden rest;)-pro zasvěcené;)