logo

Ta výhra je pro Pašmika!! Police porazila i farmu Slavie, Cidlina padla!

neděle 13. září 2020
Chtěl bych toho tolik napsat! Tolik o tom jak jsme se zachraňovali před čtyřma rokama v B třídě. O tom jak nám ukončili zápas v Lipé po tom co jsme snížili z 5:0 na 5:4 v 72 minutě. O tom, že bez lidí jako je předseda nebo Luboš a kluků jako je Klapec, Janďas, Kebe nebo Sláva a další bychom už nehráli ani okres. O tom jak když bylo nejhůř pomohla stará “škola” Červ, Tauca, Haukas a nebo Pacanda. Jak nám pomohli kluci že Sudet, Mucháč J, Mucháč T, kluci z Broumova Např Lopata atd..

Je toho prostě tolik a nerad bych na někoho zapomněl… Porazili jsme dneska Cidlinu, mužstvo kam vlastně tajně vzhlížíme, protože tak by to mělo fungovat od mládeže po dospělé..

Vyhráli jsme protože jsme chtěli víc, protože jsme Spartak!

Protože #dyckySpartak

https://www.khfotbal.cz/…etail/28004/

Samotné utkání byla především bitva. Obě mužstva mají bezesporu svojí kvalitu a utkání splnilo vše co se od něj očekávalo. My jsme šli pokaždé do vedení a i když soupeř dokázal dvakrát srovnat bylo důležité, že jsme se hned zvedli a dokázali na branky odpovědět. Skvělá práce CELÉHO kolektivu a zasloužené vítězství!

Teď už myslíme na sobotní zápas ve Vysoké nad Labem a doufám, že těžce získané body doma potvrdíme i tam.

Mimochodem za Vysokou by měl nastoupit i náš odchovanec, který prošel Pardubicemi, Ondra Netolický. Doufejme, že nás nebude moc zlobit a nejlepší výkony si nechá až se vrátí domů do Spartaku!

#spolujsmesilnejsi

#malemestovel­kesrdce


administrátor systému

© SPARTAK Police nad Metují, z.s. | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka