logo

Spartak poráží Spartak, Police dál v čele KP

neděle 11. října 2020
Po brankách Musy a Messerschmitta Matějky porážíme na umělé trávě (proč to muselo být?) Spartak Rychnov 2:0 a upevnili jsme si vedení v tabulce Votrok krajského přeboru!

Domácí se dobře připravili i v případě zbytečného přesunu utkání na umělou trávu. Proč se tak stalo vědí asi jen pořadatele, nicméně travnaté hřiště bylo naprosto v pořádku. My jsme však hned ve čtvrté minutě po brance Musy šli do vedení a tato branka dala ráz utkání. Dále jsme byli lepším mužstvem a zhruba ve 23.minutě je faulován v pokutovém území Klapkovský a následná střela už končí v síti domácích. Nicméně branka neplatí a my jdeme kopat penaltu. Tentokrat však náš zkušený exekutor Pepíno Klapkovský trefil stranu brankáře a ten pokutový kop kryje. Další branku přidáváme po parádní ráně Slávy Riegra s poza vápna, ovšem i tentokrat branka neplatí pro údajný faul..

Druhý poločas je velkou bitvou s jednou velkou šanci na obou stranách do 80. min. Pak domácí v 88. minutě předvedou parádní akci, určitě nejlepší za celý zápas a většina domácích měla již ruce nad hlavou. Jenže mi máme v bráně Saka a ten vytáhl famózní zákrok na druhou a šanci lapil.

Z proti útoku přichází faul domácích ve vápně a tentokrát už s přehledem proměňuje Maty Matějka. Zbytečná červená karta pro brankáře domácích a utkání končí našim vítězstvím 2:0.

Chtěl bych na závěr pochválit domácí fanoušky, kteří neúnavně svoje borce podporovali i za plotem mimo areál. Jedno je jisté nejlepší fanoušky mají týmy Spartaku! Po skončení utkání domácí fans vyprovodili naše borce do kabin skandováním Police, Police což bylo gesto velkého fanklubu. Díky a nezapomeneme..!

Rychnov si rozhodně zaslouží zůstat v KP, budeme chlapcům držet palce ať se jim to povede!

Bohužel příští týden již fotbal nebude, nikdo neví na jak dlouho a mám obavu…abychom ještě tento rok vůbec do balonu kopli.

Chtěl bych na závěr dnes pochválit dvojici Vacho, Routek a našeho odchovance Slávu Riegra..neuvě­řitelní borci a buďme rádi, že takový kluci kdy oblékli náš dres Spartaku!