logo

Obrat v druhém poločase.

neděle 12. září 2021
Police nad Metují B – Velké Poříčí B 3:2 (0:1)
Vstup do utkání jsme měli katastrofální a hned ve 3 min. jsme po centru ze strany a hlavičce útočníka hostí prohrávali. To nás neprobralo a 15 minut jsme se nedostali vůbec do hry. Pak se hra trochu vyrovnala, ale gólovou šanci jsme si nevypracovali a hosté zahodili přečíslení 2 na jednoho, kdy se ukázkově ve sprintu vrátil kapitán Kollert.

Jeho návraty do obrany bych dal za vzor všem hráčům Spartaku!!!
Druhý poločas jsme hru o něco zpřesnili, ale do loženek jsme se nedostávali. Pak přišla 60 min., kdy se zranil jeden z našich zkušených hráčů Jirka Kouřák Tauc, když ve výskoku na hlavičku (odborníci tvrdí, že byl vysoko 2,39 metrů jako Roncek) dostal mírnou stoličku a dopadal na záda, ale pod tělo si dal nešťastně ruku, která váhu bohužel nevydržela a praskla kost těsně před zápěstím. Přejeme brzké uzdravení.
První branka přišla po přeskupení řad a přesném pasu od Davida Prouzy na Jirku Kollerta, který z voleje přesně zakončil. Vyrovnáno a netrvalo dlouho a po odraženém míči se dostává do střelecké pozice 15 letý Tomáš Rotter a pěknou přízemní střelou prostřelí, vše co mu stojí v cestě. Nyní se nám celkem daří a třetí branku přidává opět naše motorová myš Jirka Kollert.
Hosté stačí do konce pouze snížit na 3:2, i když jim nabízíme množství standardních situací kolem vápna. Naštěstí naše hloupé fauly nejsou schopni proměnit ve vyrovnání.

1/ třetí utkání, kdy jsme v druhém poločase vstřelili 3 branky…
2/ mladé budu chválit až budou hrát dle mých představ a že mám představy o jejich hře velmi vysoko. Na chválení budou muset do dorostu Velkého Poříčí (ale to je jiný fotbal). I když za druhý poločas si za zvýšenou bojovnost lehčí pochvalu zaslouží.
3/ Člen komise rozhodčích OFS Náchod a hráč Velkého Poříčí – Mareček Pavel(obsazovací úsek) by si měl uvědomit a projít pravidla fotbalu, že pokud kopne míč za postranní čáru, nemůže zahrávat rohový kop, i když prohrává o jednu branku a je poslední minuta utkání a následně za úmyslné hození míče po soupeři i po konci utkání by mohl vidět červenou kartu. Fair Play u něho asi není v žebříčku hodnot vysoko a chtěl bych požádat Michala Flašku nebo Pepu Langra (oba chválím za fér vystupování), aby ho proškolili. Popřípadě požádám Vladimíra Šmicra, aby zajel na OFS s jejich FEVOLUCÍ…
4/ rozhodčí Tokár s asistenty, výborný výkon!!!