logo

S oslabenou Dobruškou bereme tři body!

pondělí 4. října 2021
Krásné slunečné odpoledne, slušná divácká kulisa a tříbodový zápas pro Spartak. Takto lehce lze shrnout nedělní odpoledne. Spartak Police – SK Dobruška 4:0 (1:0) Branky: Klapec, Čízo, Musik, Messerschmitt!

Dlouhodobě máme s Dobruškou skvělé vztahy a v minulosti u nás působilo několik kluků, kteří prošli mládeži SK. Pro připomenutí, Honza Zrzavý, Zdenda Zounar, Marcel Hájek nebo také třeba Roman Doubek..

Bohužel těsně před utkání Dobrušce vypadlo několik hráčů a spolu s potrestaným Pepou Dvořákem se jednalo o obrovské oslabení a na hře hostů to bylo znát. Je však potřeba pochválit mladíky, kteří zkušené borce nahradili, snažili se a do budoucna budou jistě kvalitními hráči pro KP.

V utkání jsme zahájili ofenzívou a několikrát během deseti minut prakticky do prázdné brány mohl otevřít skóre Francik, ale tentokrat mu štěstěna nakloněna nebyla;)

Rozhodující byla proměněna penalta Pepi Klapkovského po které jsme šli v poločase do vedení a ve druhé půli jsme několika hezkými akcemi vedení navýšili a došli k poklidné výhře 4:0.

Příští týden v sobotu vyrážíme busem na horkou půdu do Vysoké a na utkání zveme všechny fanoušky! Pojedte borce podpořit a zafandit si!!

Večer pak můžeme oslavit nějaký ten bodík na společné akci na hřišti;)