Vítězství vykoupené v krvi, tři body za osum stehů!

Spolu!!!

Spolu!!!

pondělí 25. října 2021
V Chlumci se hraje těžce, ale tentokrát to bylo pomalu o zdraví. Šest stehů Morda, dva stehy Rouťas, oba v oblasti hlavy! V akci sanitka, ale taky podpora našeho fanklubu! Ale to nejdůležitější se povedlo! Tři body jsme si odvezly domů!!! FK Chlumec n.C.B – Spartak Police 0:1 (0:0)

Začátek utkání nic nenasvědčoval, že by to mohla být taková “divočina”. V přilehlém parku se točila zmrzlina, kolotoče a atrakce byly v plném proudu a Chlumec se radoval z pouti.

A také prvních dvacet minut se hrálo relativně v poklidu, domácí se snažili aktivitou přerušovat naše útoky a to se jim celkem dařilo. Nám vázla naše obvyklá kombinace a tak jsme byly více zatažení než v jiných zápasech.

Kolem třicáté minuty se však vše mění, nejdříve v našem pokutovém území při nezaviněné srážce Rouťas musí za naši branku s roztrženou hlavou. A než náš nový dočasný zdravotník Heknyš;) dovázal Míru, už po souboji u naší lavičky bylo potřeba zastavit krvácení u Míši Moravce.

Kde mu po souboji došlápl na hlavu domácí Novotný kopačkou!!! Těžko soudit zda úmyslně, ale já si myslím, že se vyhnout mohl!!! Pravdu zná jen on! Dle mě zbytečný incident, Novotný mimochodem hrál skvělý zápas a byl pravděpodobně nejnebezpečnější hráč domácích! Mordu odváží sanitka k šití a rentgen do FN HK, utkání pro něj končí! (Poděkováni jak personálu ambulance tak i do FN za bezvadnou péči)

My musíme nuceně střídat a do hry jde Růža, tady bych se rád zastavil a moc ho pochválil. Neměl to jednoduché, ale zbytek zápasu odehrál jak z partesu a podal parádní výkon!!!

Do poločasu jedna šance na obou stranách bez využití a tak jdeme do kabin bez branek!

Druhý poločas se hrál parádní fotbal, akce střídala akci a diváci se fotbalem musely bavit. Ve zkratce domácí šanci jednu, Spartak tak šest a některé opravdu stoprocentní. Tyčka, břevno…ale né a né se trefit! Především Musa zasazoval jednu šanci za druhou;)!

Když už to vypadalo na dělbu bodů pomohli jsme si standardní situaci tak jak dokážou velká mužstva. Roh Klapce skvělé kopnutý a ten který před tím zahodil tolik šanci v té nejmenší dokázal v protipohybu hlavičkovat přesně! Musa Ansuma 1:0!!!

Radost byla obrovská! Pro všechny fanoušky co vyrazily na takovou dlouhou štreku odměna nejsladší!

V závěru si vítězství zkušené hlídame a tak jedeme domů z veselá a plným bodovým ziskem!!!

Vítězství kterého si moc vážíme a které nám věřím také moc pomůže!!

V neděli poslední domácí zápas. Derby s Jaroměři! Myslím, že lepší pozvánku snad ani nelze vymyslet! Proto prosím všechny fanoušky přijďte letos naposledy kluky podpořit a poděkovat jim za další skvělý půlrok našeho Spartaku!!!