Musičkův hattrick a famózní Sláva Rieger! Okresní derby pro Spartak!

Děkovačka

Děkovačka

neděle 31. října 2021
V neděli po obědě k nám do Police dorazil okresní rival z Jaroměře, ale hlavně také třetí tým tabulky! Počasí se nadmíru vydařilo, spousta natěšených diváků a fotbal se servíroval jako z partesu! Spartak byl lepším mužstvem po celé utkání a tak si zaslouženě připisuje všechny tři body. Spartak Police – FK Jaroměř 5:2 (3:1)

Ze soupeře jsme měli respekt, ale do utkání jsme tak nenastoupily. Naopak jsme velice aktivně držely balon na našich kopačkách a celkem brzy jsme si vypracovaly luxusní tříbrankový náskok. Bohužel jsme svojí lehkovážnosti na konci poločasu nechaly soupeře snížit (opravdu brankovým hráčem) brankou Kocourka!

Aby toho nebylo málo v poločase druhém se opět Kocourek prosazuje a z klidného utkání´ začíná být drama! Ale naštěstí pro nás jen chvilku. Opět přepínáme do vyšších otáček a zanedlouho slavíme počtvrté – Pepi Klapkovský nás uklidňuje!

Pátý gól přidává Musiček, ale obrovskou zásluhu na brance má především Sláva Rieger. V obrovské rychlosti si převzal míč a naprosto přesně jej naservíroval Musikovi. Sláva (Pacanda říkal úplný Šinkansen) hrál celý zápas skvěle a jak poznamenal jeden z diváků -
“ve Sportu by dostal známku deset, dát gól tak jedenáct;)”

Pátou branku přidává opět Musik a kompletuje druhý hattrick v dresu Polického Spartaku – gratulujeme. Dnes si ho za svůj výkon zasloužil!

Co zlepšit, dnes toho moc nebylo, možná jen naučit Kubu Matějku bodlem;). Myslím, že by si ho Kouřák měl na pár individuálních tréninku půjčit;)!

Závěrem mi dovolte poděkovat všem fanouškům a fanynkám za další úžasný půlrok při podpoře našeho klubu. Moc si toho vážíme a díky i za kluky na hřišti!!!!

Příští týden v sobotu ještě předehrávka v Černilově a pokud máte chuť můžete s klukama autobusem!