I v Černilově pět branek a tři body!

Spolu!!!

Spolu!!!

neděle 7. listopadu 2021
Utkání dvou rozdílných poločasů jsme nakonec zvládli, ale první poločas nám ukázal, že není možné v této soutěží podcenit nikoho! Vítězství je cenné především proto, že jsme odjížděli bez pěti stabilních hráčů A mužstva!!!! FK Černilov – Spartak Police 1:5 (1:0)

Za hezkého počasí až nezvyklé na toto období jsme odcestovali na poslední zápas podzimu k poslednímu týmu tabulky. Utkání přihlíželi snad pouze fanoušci Spartaku, tak alespoň v tomto jsme se mohli cítit jako doma.

Nicméně první poločas jsme prohráli 1:0, když jsme sice do utkání vstoupily celkem dobře. Ale domácí hráli zodpovědné v bloku a naše šance končily na připraveném gólmanovi domácích. Černilovští se začali kolem 20.min osmělovat a chvilku poté jsme znrychlého brejku inkasovali brankou Matouška. A mohlo být ještě hůř, ale v další stoprocentní šanci nás podržel Sako a předurčil tak obrat v druhém poločase.

Do druhého poločasu vstupujeme v jiném rozestavení a posílením útočné fáze, taktéž se nám zlepšil pohyb a na hře je to znát. Okamžitě přicházejí šance a po chvíli i první branka Číza. Poté už dominujeme a soupeř jen tahá míče z vlastní sítě. Výsledek 5:1 mluví za vše a to ještě další obrovské šance neproměňujeme…

Výsledku si moc vážíme a s dobrou náladou odjíždíme domů na ukončení podzimní sezóny s posezením!!!

Děkuji všem, kteří vážili cestu do Černilova a pomohly našemu mužstvu svými hlasivkami. Na všechny se těšíme už v březnu a věřte mi, uteče to jako voda…