logo

Domácí výhra nad Zábrodím

neděle 10. dubna 2022
Police nad Metují B – Zábrodí 3:1 (2:1)
Pod vedením mladých a jmenovitě Járy Čermáka nejmladšího jsme porazili slabé Zábrodí. Komentář trenéra:

Myslím si, ze jsme toto utkání zvládli, i když jsme po prvním a jediném gólu hostů v prvním poločase prohrávali. Tak jsme do konce poločasu dokázali otočit na stav 2:1. O góly se postaral Jiří Kollert a Jakub Hauschke. Druhý poločas už jsme tolik šancí neměli, ale pár jsme si jich přece jen vytvořili. Nakonec v 91’ minutě jsme zvýšili na 3:1 …. Dekuju klukům za odmakané utkání, hlavně kapitánovi Jiřímu Kollertovi, a taky gólmanovi Jiřímu Kunešovi, taky nesmím zapomenout na pomoc na poslední chvíli Vojtovi Kubečkovi, který zahrál velice dobré utkání .. Ale z mého pohledu to byl celkem koukatelný fotbal i když jsme měli na hřišti dost mladý tým ! A doufám že budeme takhle pokračovat !