logo

Hořice slaví zasloužené vítězství

pondělí 11. dubna 2022
Jiskra Hořice – Spartak Police 3:0 (1:0) Domácí byli po celý zápas lepším týmem a tak si po zásluze připisují tři body za domácí výhru.

Bohužel jsme od začátku tahali za kratší provaz. Prvních deset minut určil ráz zápasu, když jsme po průtrži a sněhové vánici spíš než hráli fotbal klouzali jak na ledové ploše a tak jsme domácímu týmu nabídli laciné vedení. To samé se opakovalo i v poločase druhém, bohužel!

Hořice prostě chtěli vítězství více, hrají o záchranu, takže přirozeně i rozhodčí pomáhali co to šlo a my jsme nepodali dobrý výkon. Proto tedy odjíždíme s prázdnou a zaslouženě!

Co nás čeká? Během týdne dvě utkání s Hradeckou Slavii, kde se ukáže jak na tom jako mužstvo jsme. Šanci dostanou všichni hráči, celý kádr se protočí a pro nás ve vedení to bude nastavené zrcadlo, abychom si ujasnili s kterými hráči můžeme počítat i pro sezonu následující…

V neděli tak zveme všechny na první utkáni se Slavii Hk na domácím hřišti tentokrát už tradičně od 17.00hod