To byl zápas!!! Spartak má skalp Slavie!

Vítězství

Vítězství

pondělí 18. dubna 2022
Za krásného slunečného počasí a návštěvou kola se odehrálo parádní utkání dvou předních týmu KP, který svou kvalitou tuto soutěž převyšoval! Hosté byli lepší na míči, ale naši borci bojovností a dobře zvolenou taktikou slavili zasloužené vítězství! Spartak Police – Slavia HK 4:3 (2:1)

Běží devadesátá minuta zápasu a Tomáš Mucha Gol si obhazuje obránce hostů a svoje sólo proměňuje ve vítěznou branku. Asi jsme si ani lepší konec zápasu nemohli přát! Ale popořadě….

Hosté mají výborný tým a spolu s Bydžovem dle mého soudu patří do divizní soutěže! Je jen škoda, že postoupit nebudou moci oba vedoucí celky KP! V našem mužstvu dostali od začátku šanci někteří borci vůbec poprvé ať už skvěle chytající mladík, teprve dvacetiletý Jirka Kuneš či z béčka spolehlivý Gregy!

Samotné utkání přineslo několikrát vedení našeho týmu, ale hosté vždy dokázali vyrovnat. Především rychlonožka Krotil byl pro nás velkou hrozbou. Ale i ostatní hráči v čele s nestárnoucím Maškem v brance potvrzovali vysoký standart!

Utkání ovlivnila první branka našeho Felixe, který si našel míč po rohovém kopu a přesně zakončil. Hosté odpovídají po standardní situaci a přesnou hlavičkou Jirky Řezáče! Do poločasu však jdeme s náskokem po spolupráci naší elitní dvojice, Maty-Pepi!

Druhý poločas nejprve začali dvě zkušeně proměněné penalty na obou stranách a hosté srovnávají krásnou střelou Jirky Pečenky.

Hned z následují akce mohou hosté jít do vedení, ale Kuny předvede zákrok dne a míč za svoje záda nepustí!!!!……nedáš, dostaneš;)!

A pak už přichází 90min a Tomáš Mucha, který se v 37. letech vrátil do Spartaku zvedá ruce po vstřelené brance!

Chtěl bych poděkovat soupeři za korektní utkání, rozhodčím za skvěle zvládnuté utkání a všem divákům a fans za perfektní podporu!

Přál bych si, abychom jíž brzy v našem dresu zase viděli nemocného Ondru Havrdu, který chudák musí u TV trpět. Ondro dej se brzy dokupy dres už máš připravený;)!

Ve středu hrajeme ze stejným soupeřem pohárové utkání a to bude zcela jistě mnohem a mnohem těžší utkání. Mámé však splněno, tak můžeme k utkání přistoupit s klidnou hlavou a bez zbytečné nervozity! Moc se těšíme!