logo

Tenisová prohra v Bydžově!

pondělí 25. dubna 2022
Bohužel jsme nedokázali vzdorovat silnému soupeři a prohráváme. Bydžov si tak už celkem jistě zajistil postup do divizní soutěže! K tomu mu gratulujeme! FK Nový Bydžov – Spartak Police 6:2 (3:1)

Na utkání jsem nebyl přítomen a proto jen krátce a přidávám reakce vedení klubů. Pro nás velká škoda, že Kuba Matějka neproměnil šanci na 0:2, kterou měl. Pak už domácí dominovali!

Petr Průcha, trenér (domácí): Sympatický tým z Police se u nás ujal vedení, a kdyby nám Matějka vstřelil po stoprocentní šanci druhou branku, bůh ví, jak by s námi bylo … Tento okamžik považuji za jeden z klíčových, poněvadž my ihned po brejku vyrovnali a zápas překlopili na naší stranu. Po vyrovnání jsme již měli zápas v moci a myslím, že po zásluze ho dovedli k vítězství. Klukům děkuji za pěkný koukatelný mač, který samozřejmě bez chyb v žádném případě nebyl.

Klimeš Karel – předseda oddílu (hosté): Anglický týden jsme zakončili na půdě suveréna soutěže.Momentalně domácí nemají konkurenci ale i přesto musíme být rádi za konfrontaci s takovým soupeřem.Top týmy jsou za náma a my se budeme soustředit na boj o třetí příčku.

Již ve středu hrajeme dohrávku s Rychnovem, tak přijďte chlapce podpořit od 17.30 ve hře je posun na třetí příčku!!!!

#dyckySpartak

#spolujsmesilnejsi

#malemestovel­kesrdce


administrátor systému

© SPARTAK Police nad Metují, z.s. | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka