logo

Musa klíčem ke třem bodům proti Libčanům

neděle 8. května 2022
Těžké domácí utkání jsme rozhodli až po poločase, především díky střídajícímu Musikovi, který dvěma brankami rozhodl o třech bodech. Spartak Police – SK Libčany 2:1 (0:1)

Hosté dlouho v utkání vedli po brzké brance Adama Chromka. Nám se příliš nedařilo a vysvobodil nás až Musiček dvěma přesnýma hlavičkama. A to ještě těsně před koncem utkání vykopnul míč s prázdné branky a zachránil tak Spartaku všechny tři body.

Klimeš Karel – předseda oddílu (domácí): První poločas jako kdyby se opakovalo středeční utkání. Ovšem s tím rozdílem, že hosté se ujaly vedení a my s profesorským přístupem nic neudělali. V druhém poločase s příchodem Ansumy hra oživla a konečně jsme vstřelily důležité dvě branky.vzápětí jsme nastřelily tyč a mohlo být rozhodnuto , ovšem nestalo se tak a jak už to tak bývá při třech šancí hostů jsme měly zadečky hodně stažené.

Jiří Suchomel, trenér (hosté): Za posledních 10 dní jsme měli 5 zraněných hráčů, a když se k tomu přidala jedna omluvenka, na začátku zápasu nás bylo pouze 11. Do zápasu jsme vstoupili dobře a byli aktivní i na balonu. Druhý poločas už nám došly síly a soupeř měl většinu času převahu a zaslouženě skóroval. Obě obdržené branky byly po našich chybác., V posledních 5 minutách jsme měli 4 zcela 100 % šance, kdy jednou nám vykopával Musa míč z brankové čáry. Děkujeme domácím za férovou atmosféru mezi střídačkami.