logo

Dobruška poražena, Spartak veze všechny body!

Musiček léčí hlavního rozhodčího!!

Musiček léčí hlavního rozhodčího!!

neděle 8. května 2022
Na skvěle připraveném hřišti č.2 a především v nádherném areálů domácí Dobrušky jsme byli dle mého soudu po celý zápas lepším mužstvem a po zásluze bereme tři body! Zaskvěl se především Felix dvěma přesnými trefami! SK Dobruška – Spartak Police 2:4 (0:2)

Domácí sužovaní několika ztrátami v sestavě se Ikizgül do utkání vrhli s velkou vervou a první dvě šance musel hasit Sako! Poté však úřadovala naše útočná eskadra a brzy vedeme o dvě branky.

Ve druhém poločase hosté celkem brzy snižují (pravděpodobně z velkého ofsajdu) a aby toho nebylo málo hned o chvíli vyrovnává Dvořák. Přichází pasáž s několika šancemi na obou stranách než se konečně zase prosazujeme my, druhou branku střílí Felix! Poté ještě individuální akce Pepi Klapkovského a je to opět o dvě branky. Utkání v klidu dohráváme a připisujeme si další tři body.

Zajímavosti utkání bylo zranění hlavního rozhodčího Ikizgüla, za kterého musel zaskočit kolega Šob. (Kterého léčí šaman Musa;)))) Na pomezí tak musel jeden s domácích fanoušků pískající v okresní soutěži. Všem je potřeba poděkovat za férově vedení utkání!

Příští týden nás čeká na domácím hřišti Vysoká, které máme co vracet! Tak přijďte naše kluky podpořit!

#dyckySpartak

#spolujsmesilnejsi

#malemestovel­kesrdce


administrátor systému

© SPARTAK Police nad Metují, z.s. | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka