logo

Vysoká konečně sražena!

Fotbal s Vysokou bolí..

Fotbal s Vysokou bolí..

úterý 17. května 2022
Utkání s Vysokou bolí a porazit jí není nikdy lehká záležitost. A i když jsme jako první inkasovali nakonec vysoko vítězíme a připisujeme si další tři body do tabulky! Spartak Police – FK Vysoká n.L. 6:2 (4:1)

Hosté házejí v 11. min dlouhý aut, ve vápně se nejlépe orientuje Ujec a posílá hosty do vedení. Nepříjemný začátek nás spíš nakopnul a už o chviličku později si skvělý centr Číza najde TomasMuchaGol a hlavou vyrovnává.

Poté už je utkání plně v naši režii a postupně přidáváme další branky, když především Pepi Klapkovský svým hattrickem rozložil obranu soupeře doslova napadrť!

Pochvala pro celé mužstvo a jedna speciální pro Felixe, který začíná opět být tím na kterého jsme byli zvyklí a tedy rozdílovým hráčem!!!

Nepříjemností bylo zranění kolene mladého Francika, který musel po nezaviněném střetu předčasně střídat! Podle posledních zpráv snad bude naše mladá hvězda v pořádku! Za což jsme nesmírně rádi!!!

Příští týden v sobotu do Kostelce a v neděli mi dovolte Vás pozvat na rozlučku jedné generace, když se doma v rámci bojů našeho B mužstva představí Starkov a bude opravdu na co se těšit!!! Tak doražte si užit kličky Červa, zrychlení Pacandy, nebo třeba dlouhé auty Řezni a tím výčet rozhodně nekončí…

#dyckySpartak

#spolujsmesilnejsi

#malemestovel­kesrdce


administrátor systému

© SPARTAK Police nad Metují, z.s. | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka