Vítězství po penaltách v Kostelci n.O.

Team!

Team!

pondělí 23. května 2022
Utkání nevalné úrovně a dvou rozdílných poločasu jsme nakonec ovládli po penaltové loterii a připisujeme si dva body do tabulky. FK Kostelec n.O. – Spartak Police 2:3p.p (0:2)

První poločas jsme byli lepším mužstvem a tak nebylo divu, že jsme si do kabin odnesli komfortní náskok dvou branek. První branka přišla po krásné trefě Kubi Hauschkeho a druhou branku zajistila přesná hlavička Francika!

Druhý poločas jsme přestali uplně hrát a po přísné penaltě inkasujeme. Bohužel to pro nás nebylo ponaučení a tak se domácím podařilo vyrovnat, když se parádně z dálky trefil kapitán Klapal!

Několikrát nás podržel i dobře chytající mladíček Jirka Kuneš a nakonec jsme mohli brát tři body, když těsně před koncem chybělo Felixovi půl kroku a mohl skórovat do prázdné branky, leč nestalo se tak.

O vítězství tak rozhodly penalty. My jsme proměnily všechny, soupeř jednou selhal a tak bereme bod navíc.

Je potřeba na mnohém zapracovat, především přechod do útoku nám v poslední době vázne a chvílemi to hrajeme jak národní házenou.

Příští týden těžké utkání s Chlumeckou rezervou, tak přijďte chlapce od 17.00h v neděli podpořit, budou to potřebovat!!!