logo

Tak to je konec přátelé...

pondělí 23. května 2022
SPARTAK Police B – Sokol Stárkov 1:1 (0:0)
Úvodem bych chtěl poděkovat všem hráčům utkání, vynikajícím FANOUŠKŮM – 305 platících!!!(to se to doma Áčku hraje), vedení fotbalu v čele s Karlem Klimešem, spíkrovi Petru Scholzovi a klukům béčka, že nám umožnili a fanoušci zpříjemnili, tu naší dnes již topornou hru. Do lehkosti to mělo daleko, ale BOJOVNOST a zarputilost, byla vidět ve všech soubojích, tak jak nás to zdobilo po celou naší kariéru. Snad se přítomní diváci i bavili.

Snad mě kluci moc neproklínali, když dnes ráno vstávali do práce, ale myslím, že se utkání celkem povedlo a mělo to náboj jako před lety. Dvě červené karty, ani nemusím snad psát, kdo ji dostal z našeho mužstva. :o)
V kabině před zápasem i po zápasu, panovala dobrá nálada, pouze se ještě dodatečně chceme omluvit divákům, že nedošlo na signál užovka.
1/ Červ se nedostal k vápnu natož do vápna
2/ Nebyla by ani síla…
A nyní něco málo k zápasu.
Od úvodního hvizdu jsme byli pod tlakem, ale naše defenzíva pracovala na vysoké úrovni a Stárkov pustila pouze do sérii rohů. Nám se moc hra nedařila, neudrželi jsme míč a teprve pozvolna jsme se přizpůsobovali rychlosti a velikosti hřiště. Přeci jen někteří kluci delší dobu již nehráli.
Postupem času jsme se do hry dostávali a začátek druhé půle patřil nám. Bohužel jsme nevyužili ani jednu šanci a po zbytek utkání povětšinou bránili a podnikali zrychlené brejky. Přežili jsme velké šance hostí, když se zaskvěl v brance Vojta Kučera nebo střela mířila vedle a pak přišla na řadu naše dlouholetá zbraň a to 35,5 metrové auty Radovana Řezníčka. Po jednom z nich jsme po chybě hostujícího brankáře šli do vedení. Na omluvu brankáře, slunko je sviňa. Hosté zaslouženě vyrovnali z nařízené penalty proti domácím v 88. min.

Zajímavosti a statistiky:
Věkový průměr mužstev – základní sestava: Domácí úctyhodných 45,27, hosté 26,18.
Střeli celkem: 8 – 14 z toho na branku: 4 – 8, Rohové kopy 4 – 6, Fauly: 15 – 13, Žluté karty: 2 – 1, Červené karty 1–1. Držení míče: 42% – 58%, míč na zemi 36 min. a míč ve vzduch 25 min. 16 sekund
Přihrávky: 199 (přesnost 72%) – 265 (přesnost 62%)

Kamil Švorčík
bejvalej záložník

© SPARTAK Police nad Metují, z.s. | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka