Ubojovaný, potřebný bod z Jaroměře!

Fanclub

Fanclub

pondělí 6. června 2022
Minulý týden jsem mužstvo celkem zaslouženě káral, tentokrat je potřeba všechny bez rozdílu pochválit za nesmírnou bojovnost a předvedený výkon. Tolik potřebný bod si vezeme a jsme za něj opravdu rádi. FK Jaroměř – Spartak Police 0:0 (3:1p)

Nebyla to před utkáním komfortní situace, spíš naopak. Kalda, Morda, Havran, Klapec, Maty a nakonec i Sláva byli hráči základní sestavy kteří nám chyběli. Za to jsme mohli na hřišti vidět jména jako Pepino ml., Rotter, Gregy atd.. tedy naše naděje hrající za naše B mužstvo.

Je nutno přiznat, že domácí byli po celé utkání lepším mužstvem, ale branku zavřel skvělý Sako a míč za svá záda i s potřebným štěstím prostě nepustil. Soustředili jsme se na rychlé brejky a v prvním poločase zvonila tyč po ukázkové střele Ládi Kudláčka. Nádherná střela!

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu a domácí nám zle zatápěli, ale po 90.minutách svítily na světelné tabuly dvě nuly.

Štěstí v penaltovém rozstřelu se usmálo na domácí a tak berou bod navíc!

Obrovské podpory, které si vážíme od našeho fanclubu! Který vycítil, že je v tomto utkání opravdu podpora potřebná a tak ten zlatý bodík je i jejich zásluha! Moc děkujeme a jsme na Vás hrdí!

Příští týden v neděli zakončujeme sezonu utkáním s Třebši a vy všichni jste zváni! Budeme bojovat o historicky nejlepší umístění našeho A mužstva (3.flek v KP) a to už za tu podporu stojí!