Hořká prohra s Třebší

Sako 40

Sako 40

pondělí 13. června 2022
Bohužel jsme v posledních deseti minutách čtyřikrát inkasovali a prohospodařili tak pohodové tříbrankové vedení. V KP končíme čtvrtí, což je sice nejlepší umístění v historii klubu..ale prostě jsme chtěli víc. Spartak Police – Sokol Třebeš 3:4 (3:0)

Na čtyřista diváků!!! vidělo v prvním poločase dominanci domácích a když už hosté zahrozili a dostali šanci pokutového kopu, Sako penaltu kryje. A tak postupně Láďa K, Felix a Kuba Matějka vytvoří pohodlný náskok a do kabin jdeme s velkou pohodou…

Druhý poločas začneme jako první, jen bohužel bez brankového efektu. A tak ke konci utkání, cca zhruba od 70min prostřídáme a pak se začnou dít věci… Čtyři branky za deset minut a končíme bez bodu a ještě si uděláme ostudu…

Nejvíc mě mrzí, že domácí fanoušci kteří opravdu povzbuzují každý zápas museli toto zažít. Omlouvám se jím a doufám, že nic takového už se nebude opakovat. Plus děkovačka příště i přes prohru prosím od všech hráčů!

I přes nepovedený zápas bych na závěr všem za sezonu chtěl poděkovat, vážím si celkového výsledku a zvláštní poděkování fanclubu!!! Vy jste v KP rozhodně nejlepší! Příští rok Vám slibuji, že to bude zase o kousek lepší;)!

Někteří hráči u nás pravděpodobně skončí, budeme preferovat cestu hráčů kteří mohou a chtějí trénovat. Nějaké posily zase přijdou a to se samozřejmě včas dozvíte.

Těším se na Vás a zároveň zvu na generálku před sezonou 30.7. v sobotu od 15.00h kdy budeme hostit PIAST Nowa Ruda, do té doby nás čeká spoustu práce!