Tři branky a tři body v premieře!!!

Děkovačka

Děkovačka

pondělí 8. srpna 2022
Důležité vykročení do sezóny máme úspěšně za sebou. V utkání jsme byli lepším mužstvem a po zásluze si připisujeme první tři body. O branky se postarala trojice Felix, Kuba Matějka a Musa. Spartak Police n. Met. – SK Libčany 3:0 (1:0)

Trenérské duo se rozhodlo nasadit všechny tři posily hned od začátku utkání a nutno podotknout, že se jednalo o skvělý tah. Trojice Michael, Martin i Andy odehráli skvělý zápas a velkou měrou přispěli k vítězství!

V prvním poločase stojí za zmínku dvě situace, nejprve přesná střela Felixe a po ní vedení 1:0 a také vyloučení Adama Chromka po dvou žlutých kartách, které událo ráz utkání.

Ve druhém poločase po trpělivé hře svoje vedení ještě navyšujeme brankami Kubi Matějky po přesném pasu Ondry Spišáka a třetí branku přidává Musička, když vystihl nepřesnou malou domů!

Poděkováni jako vždy fantastickému fanclubu, ale také všem divákům, kteří přišly opravdu v hojném počtu a my jsme za to nesmírně rádi.

Utkání s přehledem odřídila trojice rozhodčích!

V příštím týdnu již náš svátek a to polická pouť a my bychom už konečně rádi vyhráli za tři body!!! Soupeř z Vysoké bude jistě proti, ale já věřím, že můžeme slavit a utkání zvládnout!!

Nezapomeňte tedy přijít, protože se chystá parádní program a třeba poločasové slosování vstupenek bude stát za to a máme přichystáno mnoho skvělých cen.