logo

Vítězství v poslední vteřině, na pouť po dlouhé době vítězně!

Fanclub, plný dům!!!

pondělí 15. srpna 2022
Pouťová neděle, plný stadion a bitva o každý metr hřiště a hlavně po opravdu dlouhé době vítězství za tři body i když v poslední možný okamžik. Ale o to cennější ta výhra je. Spartak Police nad Metují – FK Vysoká nad Labem 2:1 (0:0) Branky: Messerschmitt;), Kalda

Dlouhodobě se nám na pouť nedaří, trpíme přehnanou motivaci, drtí nás tlak očekávání. A i tentokrát jsme před “plným domem” hráli rozhodně pod svoje možnosti a především první poločas jsme prohospodařili a prakticky jsme nebyli nebezpeční. Měli jsme převahu, ale to bylo vše.

Druhá půle už byla jiná káva a spolu s hosty z Vysoké se servírovala hezká kopaná. Do vedení se dostali právě hosté, když opravdu diskutabilní malou domů rozhodčí posoudil jako úmyslnou a velice přísně nařídil kop z bezprostřední blízkosti naši branky. Hosté situaci zahráli skvěle a Müller je poslal do vedení. Pro nás celkem krutá rána a chvilku nám dalo než jsme se s tím smířili a začali hrát svojí hru.

Pomohla nám výrazně trenérova změna, kdy se podařilo prostřídat a změna herního systému na 3 obránce a dvojici útočníků. Od této chvíle svého soupeře jasně přehráváme a brzy přijde i vyrovnání a to překvapivě z rychlého brejku po ose Klapec, Kuba Matějka.

Rozhodující branka přišla v samotném závěru, když po rohovém kopu v 95. min se po skrumáži k odraženému balonu dostane Filip Kalaš a strhne vítězství na naši stranu. Stadion propuká k obrovské euforii a my všichni si taaaakhle oddychli.

Děkuji všem kteří přišli v průběhu odpoledne na naše hřiště, všem kteří přišli fandit a samozřejmě našemu fanclubu za úžasnou atmosféru.

Příští týden jedeme poprvé na venkovní stadion a zrovna k lídrovi soutěže ze Solnice. Těšíme se na kvalitní kopanou a snad se budeme opět radovat z nějakého bodu.