logo

Svátek v Broumově, vezeme pohodlný postup!

Derby!!

Derby!!

čtvrtek 25. srpna 2022
Běží jedenáctá minuta utkání a Kuba Matějka vstřelil již čtvrtou branku našeho milovaného Spartaku. O utkání je tedy rozhodnuto a my si můžeme užívat fantastické podpory fanclubu a skvělé hry celého týmu. Jasné vítězství nad naším největším rivalem chutná sladce s jedinou trpkou kaňkou a to zranění Číza. Slovan Broumov – Spartak Police nad Metují 1:8 (1:6)

Derby je vždy svátek a nejinak tomu bylo i tentokrát. Kluci se na zápas těšili a bylo to znát i na našem výkonu. Trenéry skvěle zvolené rozestavení, jasná dominance a krásné akce doprovázené potleskem zaplněných tribun takový byl derby zápas.

Hattrickem se blýskl Pepi Klapkovský, ale pochvalu zaslouží všichni hráči. Kolektivní výkon tak znamenal postup a můžeme se těšit na los dalšího kola. A protože postoupil i Hronov, mohli bychom na další třaskavé derby. Ale uvidíme.

Chtěl bych tímto poděkovat i soupeři za hezké utkání a maximálně pochválit trojici rozhodčích.

Na závěr jen připomenutí, že úspěšný rok Polické kopané je takový, pokud vyhrajete na pouť a porazíte Broumov. Máme tedy splněno a vše ostatní už bude nad plán;)))

V sobotu už nás čeká Jičín a po něm si sedneme a něco opečeme;). Tak zveme i fanclub a doufám, že to bude ve vítězné náladě!

#roadtoPolice

#spolujsmesilnejsi

#malemestovel­kesrdce

#dyckySpartak


administrátor systému

© SPARTAK Police nad Metují, z.s. | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka