logo

Tři body z atletického oválu!

Čistota a pořádek je v Jičíně na tribuně samozřejmost.

Čistota a pořádek je v Jičíně na tribuně samozřejmost.

neděle 28. srpna 2022
K zápasu z Jičína snad nemá cenu cokoliv psát. S fotbalem a fotbalovým prostředím to nemá vůbec nic společného. Povinné body nakonec vezeme, ale co si myslím o hraní v Jičíně nejlépe zachycuje fotografie z tribuny, kterou jsem tam pořídil. SK Jičín – Spartak Police nad Metují 0:4 (0:0)

Vážím si všech, kteří se věnují sportu ve svém volném čase a mám respekt hráčům i funkcionářům i v Jičíně samozřejmě. Ale nemohu si pomoct, pro koho ten fotbal v Jičíně děláte? Pokud jen pro sebe, tak pouze tehdy to pochopím. Jste okresní město, ale úroveň všeho u Vás na stadionu je lehce řečeno k pláči.

Takže ve zkratce. Napsali jste 100 diváků, ale to je tak o 65 víc než tam bylo. Zbytek 35 diváků bylo od nás a stálo cca celý poločas u stánku. Chápu, takovou návštěvu jste nečekali. A nezlepší se to, pokud paní vaří tenké párky po jednom;) Jeden podavač míčů, takže se z poločasu hraje tak 15min, protože míče jsou pořad někde na dráze nebo rovnou na tribuně. Pro ty si musí chodit hráči. Takže by spíš potřebovali tretry. Nechci radit, ale kdyby kluci z mládeže občas pomohli a stali okolo bylo by to fajn. Tak bych mohl pokračovat, ale nebudu si dál kazit víkend..

Fotbal tomu také moc nepomohl, úroveň nedobrá, trenérský štáb domácích lehce nervózní a my jsme také hráli pod svoje možnosti.

Nakonec čtyři rychlé branky a vítězství. To je asi tak vše.

Nebudu Vám lhát, budu rád pokud Jičín spadne a pokud ne, já už tam příští rok nejedu.

Příští týden zase doma, tentokrat s Tyništěm a to bude jistě jiná káva! Tak přijďte kluky podpořit, budou rádi!

#spolunaSpartak

#malemestovel­kesrdce

#dyckySpartak


administrátor systému

© SPARTAK Police nad Metují, z.s. | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka