logo

Brankostroj přinesl bod

pondělí 19. září 2022
Už bývá zvykem , kdy souboje s hradeckou Slavií přináší brankové hody. A bylo tomu tak i ve včerejším souboji. Oba soubory měly co napravovat. Nám se výsledkově nepodařilo utkání ve Vrchlabí , hosté ostudně padly doma se suverénem soutěže ze Solnice 1:4. První poločas nabídl snahu domácích , ovšem bez výraznějšího efektu. Za to hosté během pár minut využily své možnosti a tak do poločasu šel s dvoubrankovým náskokem. Druhý poločas nabídl ofenzivní podívanou, vyrovnání domácích , poté vedení hostů , následně obrat domácích , ale bohužel pro nás v 90. minutě vyrovnání hradecké Slavie. Následný penaltový rozstřel přinesl bonusový bod pro hosty. Po nevydařených utkáních jsme si mohli opět dokázat, zejména ve druhém poločase, s tak kvalitním soupeřem , že můžeme opět myslet na kvalitnější hru a tím pádem i bodový zisk. V příštím utkání zajíždíme do Hořic a pokud hráči zopakují výkon z druhé půle , můžeme bodově uspět.