logo

Hořické trubičky s hořkou příchutí...

pondělí 26. září 2022
Utkání sousedů v tabulce vyznělo výsledkově jasně pro domácí. Nemuselo tomu být , ovšem realita byla jiná. Bohužel odvážíme kanára v prvním setu. FC Hořice – Spartak Police nad Metují 6:0 ( 2:0 )

Duel od samého začátku sliboval ofenzivní podívanou , ovšem jak čas plynul , bylo jasné , v čem bylo utkání rozhodující . Tvrdím si napsat , že naši hráči byli aktivnější na míči , vytvářeli jsme si brankové příležitosti , které jsme trestuhodně neproměnili a z domácího brankáře jsme udělali hrdinu dne. Pravý opak byli domácí hráči. V prvním poločase byli před naší brankou v šesti možnostech a čtyřikrát skórovali. To rozhodlo toto utkání. Trenéři střídáním chtěli mužstvu vložit impulz , ovšem skóre narůstalo na naší straně. Inkasovat šest branek je moc. Všichni víme , že situace není ideální , ale je jen na nás , jak se s tím vypořádáme. Alibismus stranou. Samo se nic neudělá , nezbývá než k tomu přistoupit jako chlapi a makat . bojovat. Jiná cesta není.