logo

Veledůležitá výhra v derby...

úterý 18. října 2022
V nedělním odpoledni proběhlo na našem hřišti derby s Červeným Kostelec. Motivace byla veliká. Odčinit nepovedené utkání z loňské pouti. Spartak Police – SK Červený Kostelec 1 : 0 ( 0 : 0 ). Branka : 88. Mucha Tomáš

Sledovali jsme spíše bitvu než ofenzivní smršť , obě mužstva vycházela ze zajištěné obrany a nikdo nechtěl udělat zbytečnou chybu. Určitě ke hře nepřispěl ani těžký terén. Nejdůležitější okamžiky přišly až v závěru utkání. V 81. minutě po brejku byly hosté blizoučko ke vstřelení branky , ale štěstí se na nás usmálo a střela těsně minula naši branku. Štěstí se na nás usmálo ještě jednou a to v 88.minutě , kdy zmatku před brankou hostí dokázal využít Tomáš Mucha ke vstřelení vítězné branky. V nastavení se již nic neudálo a tak si připisujeme do tabulky velmi důležité tři body. Je potřeba kluky pochválit za zodpovědný výkon. V neděli zajíždíme do Rychnova nad Kněžnou . Pro příznivce možnost cestovat autobusem v 9:30. Začátek utkání začíná netradičně v pravé poledne.